Богослужіння 37-ої Неділі після П'ятидесятниці

18 лютого 2024 року, у Неділю 37-му після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Стрітення Господнє

У свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, 15 лютого 2024 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені святкові богослужіння. В день свята був відслужений водосвятний молебень з освяченням свічок та Божественна літургія. ожественну літургію очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни та молитви про всіх православних воїнів нашої держави.
Детальніше...


Богослужіння 36-ої Неділі після П'ятидесятниці

11 лютого 2024 року, у Неділю 36-ту після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 35-ої Неділі після П'ятидесятниці

4 лютого 2024 року, у Неділю 35-ту після П'ятидесятниці і в день пам'яті святих новомучеників і сповідників Церкви Нашої, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння 34-ої Неділі після П'ятидесятниці

28 січня 2024 року, у Неділю 34-ту після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння: напередодні ввечері було відслужено всенічне бдіння, а в неділю - Божественна літургія. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння Неділі після Богоявлення

21 січня 2024 року, у Неділю після Богоявлення, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


СВЯТЕ БОГОЯВЛЕННЯ

19 січня 2024 року, в день свята Богоявлення у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені богослужіння Хрещення Господа Бога і Спаса Нашого Іісуса Христа. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Після закінчення Божественної літургії клірики соборного храму здійснили чин Великого освячення води, після якого всі, хто зібрався, були окроплені освяченою водою.
Детальніше...


Різдвяний концерт дитячої недільної школи в Троїцькому архієрейському соборі

14 січня 2024 року, в Неділю перед Богоявленням та в день пам'яті святителя Василія Великого, по благословінню митрополита Сумського і Охтирського, Євлогія, відбувся святковий концерт дитячої недільної школи. Діти підготували п'єсу "Різдвяна ялинка", співали колядки, розповідали вірші і танцювали.
Детальніше...


Богослужіння Неділі після Різдва Христового та перед Богоявленням

14 січня 2024 року, в Неділю після Різдва Христового та перед Богоявленням, у день спогаду обрізання Господнього – входження Христа Спасителя до народу Завіту, а також у день пам'яті святителя Василія Великого, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Після богослужіння відбувся різдвяний концерт дитячої недільної школи.
Детальніше...


Різдво Христове

Святкування Різдва Господа та Спасителя нашого Ісуса Христа у Троїцькому архієрейському соборі пройшло з особливою урочистістю. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі. Благочинний передав вітання Владики настоятеля. На завершення святкування хор виконав колядки на честь Сина Божого, що народився, а маленькі парафіяни отримали солодкі подарунки.
Детальніше...


Неділя перед Різдвом Христовим

31 грудня 2023 року в Неділю 30-ту після П'ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отець, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. лужіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. Після Божественної літургії був відслужений молебень на початок нового року.
Детальніше...


Богослужіння 29-ої Неділі після П'ятидесятниці, святих праотців

24 грудня 2023 року, у Неділю 29-ту після П'ятидесятниці, святих праотців і в день пам'яті преподобного Кукши Одеського у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця

19 грудня 2023 року, у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені святкові богослужіння. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру.
Детальніше...


Богослужіння 28-ої Неділі після П'ятидесятниці

17 грудня 2023 року, у Неділю 28-му після П'ятидесятниці і в день пам'яті великомучениці Варвари, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


13 грудня 2023 року у Троїцькому архієрейському соборі м.Суми відбулося відспівування українського захисника Ігоря Апостолюка

13 грудня 2023 року у Троїцькому архієрейському соборі м.Суми відбулося відспівування українського захисника Апостолюка Ігоря Миколайовича 1997 року народження, який загинув поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області 28 листопада під час виконання службових обов'язків в обороні рідної держави. З благословення Високопреосвященнішого Євлогія, митрополита Сумського і Охтирського, чин відспівування очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків.
Детальніше...


Одинадцята річниця представлення архімандрита Трифілія

12 грудня 2023 року в Троїцькому архієрейському соборі було піднесено сугубі молитви про упокій архімандрита Трифілія (Галана). Вечірнє богослужіння, а також служіння літургії та панахиди, в одинадцяту річницю вбивства настоятеля собору, очолив клірик собору священик Костянтин.
Детальніше...


Богослужіння 27-ої Неділі після П'ятидесятниці

10 грудня 2023 року, у Неділю 27-му після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ

4 грудня 2023 року в Троїцькому архієрейському соборі відбулися урочистості на честь спогаду про введення в Єрусалимський храм Діви Марії. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Завершилося святкування проповіддю та пастирським благословенням.
Детальніше...


Богослужіння 26-ої Неділі після П'ятидесятниці

3 грудня 2023 року, у Неділю 26-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею передсвята Введення у храм Пресвятої Богородиці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.  За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 25-ої Неділі після П'ятидесятниці

26 листопада 2023 року, у Неділю 25-ту після П'ятидесятниці і в день пам'яті святителя Iоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


Страницы: 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950далее >

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 37-ої Неділі після П'ятидесятниці

18 лютого 2024 року, у Неділю 37-му після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Стрітення Господнє

У свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, 15 лютого 2024 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені святкові богослужіння. В день свята був відслужений водосвятний молебень з освяченням свічок та Божественна літургія. ожественну літургію очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни та молитви про всіх православних воїнів нашої держави.
Детальніше...


Богослужіння 36-ої Неділі після П'ятидесятниці

11 лютого 2024 року, у Неділю 36-ту після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...