Богослужіння у 7-му Неділю після Великодня, пам'ять святих отців I Вселенського собору

16 червня 2024 року у Неділю 7-му після Великодня, коли Православна Церква здійснює пам'ять святих отців I Вселенського собору, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Всенічне бдіння напередодні ввечері та Божественну літургію у неділю очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.
Детальніше...


Богослужіння Вознесіння Господнього

13 червня 2024 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двунадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята Вознесіння Господнього очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


Допомога ЗСУ

З благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, 129-й бригаді ЗСУ, яка перебуває на Донецкькому напрямку, були передані фільтри на противогази, лопати "американка", плівка чорна, сітка зварна, скотч, вологі серветки, солодощі , чай та кава. Пожертви, були придбані на зібрані кошти, в ході благодійної ярмарки в підтримку ЗСУ, яка відбулася 17 березня 2024 року, а такаж на кошти, зі скриньки в підтримку ЗСУ, яка знаходиться в Троїцькому архієрейському соборі.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого

9 червня 2024 року у 6-у неділю після Великодня, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені богослужіння Неділі про сліпого. Служіння всенічного бдіння і Божественної літургії очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За богослужінням були піднесені сугубі молитви про владу, військо і народ України, а також молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 5-ту Неділю після Великодня, про самарянку

2 червня 2024 року у 5-у неділю після Великодня у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено богослужіння Неділі про самарянку. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов  у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 4-ту Неділю після Великодня, про розслабленого

26 травня 2024 року у 4-ту неділю після Великодня у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено богослужіння Неділі про розслабленого. Божественну літургію очолив благочинний собору, протоієрей Олександр Кудряшов, йому співслужили клірики храму. За літургією було піднесено посилені молитви про мир в Україні.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2024 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив клірик собору священик Максим Карпенко у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2024 року, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний міста Суми протоієрей Миколай Смакоуз, йому співслужили благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, а також клір міста та Троїцького собору.
Детальніше...


Святковий концерт дитячої недільної школи в Троїцькому архієрейському соборі

19 травня 2024 року, в третю Неділю після Пасхи, по благословінню митрополита Сумського і Охтирського, Євлогія, відбувся святковий концерт дитячої недільної школи до свята Великодня та дня святих жон-мироносиць. Діти підготували п'єсу "Символ Воскресіння", співали пісні, грали в ігри та розповідали вірші.
Детальніше...


День пам'яті святих жон-мироносиць

19 травня 2024 року в 3-ю неділю після Великодня, коли Церква особливо вшановує святих жон-мироносиць і праведних Йосипа та Никодима, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Після закінчення недільного богослужіння від імені митрополита Євлогія та братії храму благочинний привітав парафіянок Троїцького собору на честь святкування пам'яті святих жон-мироносиць. За доброю традицією, всім сестрам у Христі були подаровані весняні квіти.
Детальніше...


Богослужіння Антипасхи

12 травня 2024 року, у Неділю апостола Фоми, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені богослужіння Антипасхи. Служіння всенічного бдіння і Божественної літургії очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За богослужінням були піднесені сугубі молитви про владу, військо і народ України, а також молитви про припинення війни.
Детальніше...


СВІТЛЕ ХРИСТОВО ВОСКРЕСІННЯ

Свято Воскресіння Христового, 5 травня 2024 року, Троїцький архієрейський собор зібрав безліч православних, які прийшли прославити воскреслого Спасителя світу. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир в Україні. Центром богослужіння стало причастя Тіла і Крові Христових, до якого приступило безліч парафіян. По завершенні літургії було здійснено чин благословення артосу та великодніх приношень.
Детальніше...


Богослужіння Страсного тижня в Троїцькому соборі

Протягом Страсної седмиці, з 29 квітня по 4 квітня 2024 року, в Троїцькому архієрейському соборі щоденно відбувалися уставні богослужіння. Ключові богослужіння передпасхального тижня відбувалися при численних зборах парафіян.
Детальніше...


Благодійний ярмарок в рамках акції "ДО СВІТЛОГО ДНЯ- СВІТЛІ ВЧИНКИ"

З благословення митрополита Сумського і Охтирського Євлогія, 28 квітня 2024 року, в Троїцькому архієрейському соборі відбувся благодійний ярмарок на допомогу онкохворим дітям Сумщини. Піклування про підготовку та проведення ярмарку взяли на себе: дитяча недільна школа, молодіжний клуб, учасники служіння "Милосердний самарянин", єпархіальний місіонерський відділ, а також активні парафіяни собору. Спільними зусиллями і милістю Божою зібрали 10 800 гривень, які будуть передані за призначенням.
Детальніше...


Вхід Господній до Єрусалиму

28 квітня 2024 року у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені богослужіння Входу Господнього до Єрусалиму. Богослужіння очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліру. За Божественною літургією було піднесено сугубі молитви про звільнення України від ворожої навали і про справедливий мир у нашій країні.
Детальніше...


Богослужіння 5-ої Неділі Великого посту

21 квітня 2024 року в 5-ту Неділю Великого посту, коли відбувається пам'ять преподобної Марії Єгипетської, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественна літургія, як і раніше, зібрала безліч одновірних братів і сестер, які стали причасниками святої Євхаристії. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 4-ої Неділі Великого посту

14 квітня 2024 року в 4-ту Неділю Великого посту, коли відзначається пам'ять преподобного Іоанна Ліствичника, ігумена Синайського, в Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння і Божественної літургії за чином святителя Василія Великого очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру.
Детальніше...


Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2024 року, у Неділю 3-тю Великого посту, Хрестопоклонну, та свято Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння богослужіння. Богослужіння очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Божественна літургія, як і раніше, зібрала безліч єдиновірних братів і сестер, які стали причасниками святої Євхаристії. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 2-ої Неділі Великого посту

31 березня 2024 року у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння ІІ Неділі Великого посту. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Завершилося богослужіння проповіддю та пастирським благословенням.
Детальніше...


Богослужіння Неділі Торжества Православ’я

24 березня 2024 року в першу неділю Великого посту, що називається Неділею Торжества Православ'я, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру.
Детальніше...


Страницы: 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950далее >

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння у 7-му Неділю після Великодня, пам'ять святих отців I Вселенського собору

16 червня 2024 року у Неділю 7-му після Великодня, коли Православна Церква здійснює пам'ять святих отців I Вселенського собору, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Всенічне бдіння напередодні ввечері та Божественну літургію у неділю очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.
Детальніше...


Богослужіння Вознесіння Господнього

13 червня 2024 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двунадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята Вознесіння Господнього очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


Допомога ЗСУ

З благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, 129-й бригаді ЗСУ, яка перебуває на Донецкькому напрямку, були передані фільтри на противогази, лопати "американка", плівка чорна, сітка зварна, скотч, вологі серветки, солодощі , чай та кава. Пожертви, були придбані на зібрані кошти, в ході благодійної ярмарки в підтримку ЗСУ, яка відбулася 17 березня 2024 року, а такаж на кошти, зі скриньки в підтримку ЗСУ, яка знаходиться в Троїцькому архієрейському соборі.
Детальніше...