Візит вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей до м. Путивль

  

У вівторок, 2 травня 2017 року, з благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, учасники соціального служіння "Милосердний самарянин" єпархіального відділу у справах сім'ї супроводжували вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у краєзнавчій екскурсії до м. Путивль. Очолив групу благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов.

Першим пунктом подорожі стали відвідини Мовчанського монастиря, пам’ятки архітектури національного значення, який включено до Державного реєстру пам’яток історії та культури. Учасники екскурсії взяли участь у Літургії, яка звершувалася у соборі Різдва Пресвятої Богородиці, причастилися Святих Христових Таїн, а також приклалися до чудотворної ікони Мовчанської Божої Матері (1724 року).

Наступним у програмі візиту славнозвісного міста став Путивльський краєзнавчий музей, перлинами колекції якого є Євангеліє ХVІІ ст., дзвін, подарований царем Михайлом Федоровичем Романовим у 1630 році, ікона «Введення у храм Пресвятої Богородиці» (ІІ пол.  ХІХ ст.), фрагменти фарфорового іконостасу з Покровської церкви с. Волокитине.

Звідти учасники екскурсії рушили до музею партизанської слави «Спадщанський ліс», де ознайомилися з оновленою експозицією музею партизанської слави, а також оглянули майданчик військової техніки різних часів.

Напередодні Днів пам’яті та примирення (8-9 травня), присвячених пам’яті жертв Другої світової війни, проведена екскурсія до міста партизанської слави має неабияке патріотично-виховне та культурно-духовне значення для наших дітей, і будемо сподіватися, залишиться світлим спогадом із дитинства.

    

  

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 4-ої Неділі після П'ятидесятниці

21 липня 2024 року, в 4-ту Неділю після П'ятидесятниці та в день явлення Казанської ікони Пресвятої Богородиці, в Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі. Завершилося богослужіння проповіддю та пастирським благословенням. 
Детальніше...


Богослужіння 3-ої Неділі після П'ятидесятниці

У 3-ю неділю після П'ятидесятниці, 14 липня 2024 року, Тріоїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які зібралися, щоб віддати Богові свою подяку у звершенні святої Євхаристії та стати причасниками Тіла та Крові Господніх. Богослужіння очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостолів Петра та Павла

12 липня 2024 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла в Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. . За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни. Благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, який очолив святкування на честь апостолів, вимовив слово повчання на їхню пам'ять.
Детальніше...