Відбувся онлайн тренінг для представників церков з реагування на домашнє насильство

  

22 лютого 2022 року відбувся онлайн тренінг для служителів церков та релігійних організацій, присвячений питанням надання допомоги сім’ям у кризі та постраждалим від домашнього насильства. З благословення митрополита Сумського і Охтирського Евлогія та на запрошення Синодального відділу у справах сім’ї у заході взяв участь протоієрей Георгій Ходун. Онлайн-зустріч, у якій приймав участь керівник єпархіального відділу у справах сім’ї, була організована Інститутом релігійної свободи за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

Під час обговорення були розглянуті питання можливостей державно-церковної взаємодії в сфері протидії домашньому насильству, психологічні і правові аспекти реагування на такі випадки. Також був презентований посібник «Реагування на домашнє насильство», що було підготовлено за сприяння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

  

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...