Прибытие мощей святителя Спиридона в Троицкий собор

   

3 октября 2015 года, перед началом вечернего богослужения, в Троицкий архиерейский собор прибыли мощи святителя Спиридона, епископа Тримифунтского. Встречу святыни возглавил архиепископ Сумской и Ахтырский Евлогий, который и возглавил последующее вечернее богослужение в сослужении клириков Спасо-Преображенского и Троицкого соборов.

   

В воскресенье, 4 октября, владыка Евлогий совершил божественную литургию, за которой молились многие прихожане собора, а также паломники из других храмов.

   

В тот же день вечером в Троицком соборе состоялась вечерня с чтением акафиста святителю Спиридону. Духовенство города Сумы вместе со своим архипастырем прославили святого угодника Божия.

    

   

   

    

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...