Престольный праздник в Троицком архиерейском соборе

   

8 сентября 2016 года в Троицком архиерейском соборе совершилось молитвенное почитание святых Адриана и Наталии. Для нашего храма этот праздник имеет особое значение потому, что один из престолов собора был освящен в честь этих мучеников Христовых.

По благословению архиепископа Сумского и Ахтырского Евлогия бдение храмового праздника возглавил благочинный Троицкого собора протоиерей Александр Кудряшов. За Божественной литургией предстоятельствовал архимандрит Антоний (Бондаренко), проректор Сумской Духовной Семинарии. Радость престольного торжества вместе с клиром и общиной собора разделили священнослужители и прихожане городских храмов.

   

  

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...



Останні новини


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...


Богослужіння у день Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2023 року, у день, коли святкується Різдво Пресвятої Богородиці, Троїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які прийшли вшанувати народження Діви Марії, яка стала Матір'ю за тілом Сина Божого. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...