Предпасхальная встреча молодежной общины

   

10 апреля 2017 года в Троицком архиерейском соборе состоялась встреча молодежного клуба «Кинония» на тему: «Воскресение Христа: Ветхий Завет».

После совместной молитвы, приступили к анализу и правкам проекта молитвы о жертвах «групп смерти»: людях, которых склоняют к самоубийству, а также о вразумлении и покаянии людей, внушающих другим убивать себя. Инициатором молитвенной помощи и автором молитвы стал наш брат Юрий, отзывчивого сердца которого коснулся Господь. К благодарности за труд, были добавлены добрые слова поздравления по случаю его Дня рождения.

Далее говорили о предстоящем миссионерском служении, распределили готовых помогать в Великую субботу. Обсудили способы реализации планов в рамках служения милосердия. После приступили к ветхозаветным чтениям, открывающим тайну Пасхи.

Особенно уделили внимание исходу (по-еврейски "пасха" - исход) как таковому в жизни каждого присутствующего, кто был готов свидетельствовать о действии Бога в ситуациях и жизненных сложностях, которые были совершенно явно разрешены при Его милосердном участии. Чем больше собравшиеся открывали свои сердца, тем ярче чувствовалось, как рушились стены обособленности, как сопричастность, участливость и доверие сплачивали нас.  

  

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 4-ої Неділі після П'ятидесятниці

21 липня 2024 року, в 4-ту Неділю після П'ятидесятниці та в день явлення Казанської ікони Пресвятої Богородиці, в Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі. Завершилося богослужіння проповіддю та пастирським благословенням. 
Детальніше...


Богослужіння 3-ої Неділі після П'ятидесятниці

У 3-ю неділю після П'ятидесятниці, 14 липня 2024 року, Тріоїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які зібралися, щоб віддати Богові свою подяку у звершенні святої Євхаристії та стати причасниками Тіла та Крові Господніх. Богослужіння очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостолів Петра та Павла

12 липня 2024 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла в Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. . За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни. Благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, який очолив святкування на честь апостолів, вимовив слово повчання на їхню пам'ять.
Детальніше...