Поездка в Дом ребенка

    

8 апреля 2017 года участники молодежного клуба «Кинония» епархиального отдела по делам семьи совершили поездку в Сумской областной специализированный дом ребенка.

Узнав от прихожанки нашего храма, участницы семейного клуба «Вифлеем» и крестной двоих детей из этого детдома, об остром финансовом дефиците, отсутствии возможности закупить самое необходимое – молочные смеси для младенцев, в срочном порядке были собраны средства на их закупку.

На собранные деньги закупили рисовые молочные смеси «Малыш» производства «Хорольского завода детских продуктов питания», которые в преобладающем количестве и дают детям.

Дежурный воспитатель с благодарностью принял нашу посильную лепту.

    

N.B. Помочь детскому дому может каждый желающий по мере своей возможности, ведь нужда в молочных смесях высока: в день необходимо 2-2,5 кг, а одна пачка (весом 350 г) стоит от 46 гривен, в супермаркетах города, и от 50-55 гривен, в аптеках.

Связаться с руководством и узнать потребности детдома можно по телефонам: 62-83-29, 62-82-90. Обращаться к Галине Ивановне – руководителю, главному врачу Сумского областного специализированного дома ребенка. 

   

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 4-ої Неділі після П'ятидесятниці

21 липня 2024 року, в 4-ту Неділю після П'ятидесятниці та в день явлення Казанської ікони Пресвятої Богородиці, в Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі. Завершилося богослужіння проповіддю та пастирським благословенням. 
Детальніше...


Богослужіння 3-ої Неділі після П'ятидесятниці

У 3-ю неділю після П'ятидесятниці, 14 липня 2024 року, Тріоїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які зібралися, щоб віддати Богові свою подяку у звершенні святої Євхаристії та стати причасниками Тіла та Крові Господніх. Богослужіння очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостолів Петра та Павла

12 липня 2024 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла в Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. . За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни. Благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, який очолив святкування на честь апостолів, вимовив слово повчання на їхню пам'ять.
Детальніше...