Перший  відкритий  міський  турнір  юних  філософів  і  релігієзнавців

  

6-7 квітня 2017 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на базі навчально-наукового інституту історії та  філософії відбувся Перший  відкритий  міський  турнір  юних  філософів  і  релігієзнавців.  З благословення архієпископа Сумського та Охтирського Євлогія в оргкомітеті турніру взяв участь проректор з навчальної роботи Сумської духовної семінарії імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) архімандрит Антоній (Бондаренко), членом журі разом з науковцями педагогічного університету був ієрей Георгій Ходун, клірик Троїцького собору, керівник єпархіального відділу у справах сім'ї і викладач Сумської духовної семінарії.

До  Сумського  педагогічного  університету завітало  8  команд  старшокласників  з  обласного  центру  і  дві  команди  юних  конотопчан. Інтелектуальні бої проводилися  у  три  раунди  і  кожна  з  команд  виступала  у  ролі  Доповідачів, Опонентів  і  Рецензентів.

Один  з  представників  Доповідача  за  7  хвилин  мав  розтлумачити  відповідь  на  одне  з  питань, запропонованих  організаторами, Опонент  висловлював  свої  критичні  зауваження, Рецензент  давав  стислу  оцінку  виступам  двох  попередніх, потім  наставала  черга  тристоронньої  полеміки, а  члени  журі  з  огляду  на  їхній  досвід  і  фахову  підготовку, у  своїх  коментарях  давали  зауваження  усім  трьом  командам-учасникам  турніру.

Перше місце посіла команда загальноосвітньої школи № 15, яка представить Сумщину на Всеукраїнському  турнірі  юних  філософів  і  релігієзнавців  19-22  квітня  в  Чернігові.

    

  

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 4-ої Неділі після П'ятидесятниці

21 липня 2024 року, в 4-ту Неділю після П'ятидесятниці та в день явлення Казанської ікони Пресвятої Богородиці, в Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі. Завершилося богослужіння проповіддю та пастирським благословенням. 
Детальніше...


Богослужіння 3-ої Неділі після П'ятидесятниці

У 3-ю неділю після П'ятидесятниці, 14 липня 2024 року, Тріоїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які зібралися, щоб віддати Богові свою подяку у звершенні святої Євхаристії та стати причасниками Тіла та Крові Господніх. Богослужіння очолив клірик собору священик Максим Карпенко. За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостолів Петра та Павла

12 липня 2024 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла в Троїцькому архієрейському соборі було здійснено святкові богослужіння. . За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни. Благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, який очолив святкування на честь апостолів, вимовив слово повчання на їхню пам'ять.
Детальніше...