"...отче священноначальниче Николае, моли Христа Бога, спастися душам нашим"

   

19 декабря 2019 года, в день памяти святителя Николая, архиепископа Мир Ликийских, в Троицком архиерейском соборе были совершены праздничные богослужения. За Божественной литургией в этот день большое количество молящихся приступили ко причащению святой Евхаристии.

По завершению богослужения благочинный собора протоиерей Александр Кудряшов поздравил маленьких прихожан с днем памяти святого Николая Чудотворца, вручив им сладкие подарки.

     

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 17-ої Неділі після П'ятидесятниці

1 жовтня  2023 року, у Неділю 17-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею після Воздвиження Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Всенічне бдіння очолив священик Максим Карпенко. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі, а також заупокійну літію про наших воїнів.
Детальніше...


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...