IV Всеукраїнський форум сім’ї

  

1 березня 2019 року в Українському домі в м. Києві відбувся IV Всеукраїнський форум сім’ї. У Форумі взяли участь керівництво держави, урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники церков та релігійних організацій, громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, батьківських комітетів, просімейних, дитячих і молодіжних організацій із усіх областей України. Загалом на заході були присутні близько 1000 делегатів.

Також на Форумі була присутня делегація Української Православної Церкви на чолі з Головою Місії Синодального відділу у справах сім’ї архієпископом Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном. Від Сумської єпархії, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у заході взяв участь керівник єпархіального відділу у справах сім'ї протоієрей Георгій Ходун.

Метою Форуму було привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль для захисту цінностей сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на традиційних цінностях. На Форумі була прийнята Резолюція та представлений календарний план заходів на 2019 рік, пов’язаний із розвитком інституту сім’ї в Україні.

Захід відбувся за ініціативи Всеукраїнського собору та за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій і Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.

   

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...