IV Всеукраїнський форум сім’ї

  

1 березня 2019 року в Українському домі в м. Києві відбувся IV Всеукраїнський форум сім’ї. У Форумі взяли участь керівництво держави, урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники церков та релігійних організацій, громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, батьківських комітетів, просімейних, дитячих і молодіжних організацій із усіх областей України. Загалом на заході були присутні близько 1000 делегатів.

Також на Форумі була присутня делегація Української Православної Церкви на чолі з Головою Місії Синодального відділу у справах сім’ї архієпископом Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном. Від Сумської єпархії, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у заході взяв участь керівник єпархіального відділу у справах сім'ї протоієрей Георгій Ходун.

Метою Форуму було привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль для захисту цінностей сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на традиційних цінностях. На Форумі була прийнята Резолюція та представлений календарний план заходів на 2019 рік, пов’язаний із розвитком інституту сім’ї в Україні.

Захід відбувся за ініціативи Всеукраїнського собору та за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій і Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.

   

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння у 7-му Неділю після Великодня, пам'ять святих отців I Вселенського собору

16 червня 2024 року у Неділю 7-му після Великодня, коли Православна Церква здійснює пам'ять святих отців I Вселенського собору, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Всенічне бдіння напередодні ввечері та Божественну літургію у неділю очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.
Детальніше...


Богослужіння Вознесіння Господнього

13 червня 2024 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двунадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята Вознесіння Господнього очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


Допомога ЗСУ

З благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, 129-й бригаді ЗСУ, яка перебуває на Донецкькому напрямку, були передані фільтри на противогази, лопати "американка", плівка чорна, сітка зварна, скотч, вологі серветки, солодощі , чай та кава. Пожертви, були придбані на зібрані кошти, в ході благодійної ярмарки в підтримку ЗСУ, яка відбулася 17 березня 2024 року, а такаж на кошти, зі скриньки в підтримку ЗСУ, яка знаходиться в Троїцькому архієрейському соборі.
Детальніше...