Дитяче свято у Троїцькому соборі

   

У неділю, 3 червня 2018 року, по закінченні Божественної літургії для дітей парафії Троїцького архієрейського собору був приготований маленький подарунок до Дня захисту дітей. Доки дорослі приймали в своє серце слова пастирської настанови під час проповіді, діти вибрались на церковне подвір'я, яке дуже скоро було розмальоване кольоровою крейдою.

Пізніше, коли вся спільнота вийшла з храму, на раніш підготовлених білих паперових янголах діти разом з батьками написали, а дехто і намалював, свої бажання. Звичайно, побажання були різні, але всі дуже щирі. Потім всіх янголів було прив'язано до повітряних кульок. Цій маленькій радості здійнятись у небо не завадила навіть похмура погода та розпочавшийся дощ!

   

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...