День захисту дітей у Центрі соціально-психологічної реабілітації

  

З благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, 1 червня 2018 року, у День захисту дітей, благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов та учасники соціального служіння "Милосердний самарянин" відвідали своїх маленьких друзів з Центру соціально-психологічної реабілітації Сумської області.

До свята діти готувалися заздалегідь: для гостей показали чудову вистави з піснями та танцями про те, як кожна дитина подорожує з Країни Дитинства в Світ Дорослих. Про свої мрії, бажання та сподівання діти розповіли в формі театральної казки, де була Аліса і Кролик, Гномики і Карлсон, Добрий Робот та Веселий Король. Приємно зазначити, костюми для вистави пошила прихожанка нашого храму.

Педагоги центру розповіли про радісну подію - ще одна сім’я створила дитячий будинок сімейного типу, троє дітей, рідних між собою, будуть виховуватися разом, в родині.  

Силами прихожан Троїцького собору був підготовлений подарунок – 35 спортивних штанців для дівчат та хлопців середньої групи на загальну суму майже в 6000 грн.

  

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...