День захисту дітей у Центрі соціально-психологічної реабілітації

  

З благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, 1 червня 2018 року, у День захисту дітей, благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов та учасники соціального служіння "Милосердний самарянин" відвідали своїх маленьких друзів з Центру соціально-психологічної реабілітації Сумської області.

До свята діти готувалися заздалегідь: для гостей показали чудову вистави з піснями та танцями про те, як кожна дитина подорожує з Країни Дитинства в Світ Дорослих. Про свої мрії, бажання та сподівання діти розповіли в формі театральної казки, де була Аліса і Кролик, Гномики і Карлсон, Добрий Робот та Веселий Король. Приємно зазначити, костюми для вистави пошила прихожанка нашого храму.

Педагоги центру розповіли про радісну подію - ще одна сім’я створила дитячий будинок сімейного типу, троє дітей, рідних між собою, будуть виховуватися разом, в родині.  

Силами прихожан Троїцького собору був підготовлений подарунок – 35 спортивних штанців для дівчат та хлопців середньої групи на загальну суму майже в 6000 грн.

  

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2024 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив клірик собору священик Максим Карпенко у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2024 року, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний міста Суми протоієрей Миколай Смакоуз, йому співслужили благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов, а також клір міста та Троїцького собору.
Детальніше...


Святковий концерт дитячої недільної школи в Троїцькому архієрейському соборі

19 травня 2024 року, в третю Неділю після Пасхи, по благословінню митрополита Сумського і Охтирського, Євлогія, відбувся святковий концерт дитячої недільної школи до свята Великодня та дня святих жон-мироносиць. Діти підготували п'єсу "Символ Воскресіння", співали пісні, грали в ігри та розповідали вірші.
Детальніше...