День святого Миколая в Центрі соціально-психологічної реабілітації

  

З благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, 17 грудня 2021 року, напередодні дня пам’яті святителя Миколая, благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов та учасники служіння «Милосердний самарянин» єпархіального відділу у справах сім'ї відвідали Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. По традиції, вихованці центру підготували для гостей та благодійників святкову виставу.

На свято дітям Центру були подаровані чудові планшети для малювання піском. Вони використовуються під час занять із психологом. Такі заняття заспокоюють тривожність дітей, що часто потрапили в Центр соцреабілітації з родин, де часто бачили негативні людські прояви. Малювання піском допомагає також самовиразитися дитині в творчості. Тепер діти зможуть займатися в групах, а разом - завжди веселіше.

Також всі дітки отримали святково розмальовані пряники та багато мандарин.

    

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


Богослужіння 17-ої Неділі після П'ятидесятниці

1 жовтня  2023 року, у Неділю 17-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею після Воздвиження Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Всенічне бдіння очолив священик Максим Карпенко. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі, а також заупокійну літію про наших воїнів.
Детальніше...


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...