День святого Миколая в Центрі соціально-психологічної реабілітації

  

З благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, 17 грудня 2021 року, напередодні дня пам’яті святителя Миколая, благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов та учасники служіння «Милосердний самарянин» єпархіального відділу у справах сім'ї відвідали Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. По традиції, вихованці центру підготували для гостей та благодійників святкову виставу.

На свято дітям Центру були подаровані чудові планшети для малювання піском. Вони використовуються під час занять із психологом. Такі заняття заспокоюють тривожність дітей, що часто потрапили в Центр соцреабілітації з родин, де часто бачили негативні людські прояви. Малювання піском допомагає також самовиразитися дитині в творчості. Тепер діти зможуть займатися в групах, а разом - завжди веселіше.

Також всі дітки отримали святково розмальовані пряники та багато мандарин.

    

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Престольне свято Троїцького собору

21 травня (неділя) - пам'ять апостола та євангеліста Іоанна Богослова, престольне свято Троїцького собору
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння у 6-ту Неділю після Великодня, про сліпого. День пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

21 травня 2023 року у 6-у неділю після Великодня, а також у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені урочисті богослужіння. Громадою собору свято апостола Іоанна Богослова шанується як престольне. Божественну літургію очолив благочинний храма протоієрей Олександр Кудряшов.
Детальніше...