День шанування святого Миколая у Центрі соціально-психологічної реабілітації

 

19 грудня 2019 року, у день шанування святителя Миколая, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, благочинний Троїцького архієрейського собору протоієрей Олександр Кудряшов та учасники служіння "Милосердний самарянин" відвідали Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Як уже стало традиційним, вихованці центру зустріли гостей святковим концертом.

Крім привітань, настанов, поздоровлень та солодощів, вихованцям Центру були передані гамаші, колготи, шкарпетки, шапочки, шалики та сорочки для хлопчиків.

  

Анонси


ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

4 червня, неділя - Престольне свято Троїцького архієрейського собору. П’ЯТИДЕСЯТНИЦЯ. СОШЕСТЯ СВЯТОГО ДУХА НА АПОСТОЛІВ. ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


Богослужіння у 7-му Неділю після Великодня, пам'ять святих отців I Вселенського собору

28 травня 2023 року у Неділю 7-му після Великодня, коли Православна Церква здійснює пам'ять святих отців I Вселенського собору, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Всенічне бдіння напередодні ввечері та Божественну літургію у неділю очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.Після закінчення богослужіння було зачитано звернення Священного Синоду Української Православної Церкви.
Детальніше...


Богослужіння Вознесіння Господнього

25 травня 2023 року у четвер 6-го тижня після Великодня відбулися урочистості у Троїцькому архієрейському соборі, присвячені двонадесятому святу Православної Церкви - Вознесенню Господньому. Богослужіння свята очолив благочинний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні всього духовенства собору.
Детальніше...


День пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22 травня 2023 року у понеділок у Троїцькому архієрейському соборі відбулися богослужіння у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. За літургією було піднесено посилені молитви про припинення війни. Урочистості на честь святителя зібрали в Троїцькому соборі єдиновірних братів і сестер, які разом піднесли свої молитви і прославили Бога, дивного у святих Своїх.
Детальніше...