Архієрейське служіння у день престольного свята Троїцького собору

4 червня 2023 року, на свято П'ятидесятниці, митрополит Сумський та Охтирський Євлогій очолив церковні урочистості з нагоди престольного свята Троїцького собору: напередодні ввечері звершив всенічне бдіння, а в сам день свята – Божественну літургію, за якою співслужили клірики собору та гості у священному сані. За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни. Під час святкової Божественної літургії Владика Євлогій звернувся до богомольців та гостей зі словами проповіді, пояснив богословський зміст святкування П'ятидесятниці. Значна кількість парафіян причастилася Святих Христових Таїн.

Після Божественної літургії була відслужена вечірня з особливими  коліноуклінними  молитвами, які звершив Високопреосвященний Архипастир. На честь кліру та парафіян було проголошено урочисті багатоліття.  Благочиний Троїцького собору протоієрей Олександр Кудряшов висловив подяку від себе особисто, від духовенства та пастви Троїцького собору за постійну турботу, підтримку та Архіпастирське керування. Після богослужіння для всіх парафіян та гостей храму на подвір'ї собору приготували обід.

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...


Богослужіння у день Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2023 року, у день, коли святкується Різдво Пресвятої Богородиці, Троїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які прийшли вшанувати народження Діви Марії, яка стала Матір'ю за тілом Сина Божого. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...