Різдвяний концерт дитячої недільної школи в Троїцькому архієрейському соборі

14 січня 2024 року, в Неділю перед Богоявленням та в день пам'яті святителя Василія Великого, по благословінню митрополита Сумського і Охтирського, Євлогія, відбувся святковий концерт дитячої недільної школи. Діти підготували п'єсу "Різдвяна ялинка", співали колядки, розповідали вірші і танцювали. Після завершення виступу благочинний собору, протоієрей Олександр Кудряшов, привітав маленьких прихожан і всіх глядачів з прийдешніми святами та подякував організаторам свята. Далі діток чекав сюрприз- святковий торт, тістечка та чаювання. Всі залишилися задоволеними, отримавши купу позитивних емоцій та вражень.

 

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


Богослужіння Неділі про блудного сина

3 березня 2024 року, в Неділю про блудного сина, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені недільні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Завершилося богослужіння проповіддю на тему євангельської притчі.
Детальніше...


Богослужіння Неділі про митаря та фарисея

25 лютого 2024 року, у Неділю про митаря та фарисея та день церковного святкування на честь Іверської ікони Божої Матері, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


Богослужіння 37-ої Неділі після П'ятидесятниці

18 лютого 2024 року, у Неділю 37-му після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...