Уик-энд на страусиной ферме

    

В воскресенье, 10 сентября 2017 года, в рамках работы епархиального отдела по делам семьи, состоялась выездная встреча участников молодежного и семейного служения. Все с удовольствием откликнулись на предложение посетить страусиную ферму в с. Верхняя Сыроватка, где увидели экзотических птиц, различных животных, отдохнули в беседке, общались и фотографировались на фоне прекрасной природы. В поездке также принял участие руководитель отдела по делам семьи протоиерей Георгий Ходун.

Хочется сказать, что подобные мероприятия очень сильно укрепляют дружеские отношения, создают атмосферу доверия, поддержки и понимания.

После экскурсии по ферме обсуждались интересующие православную молодежь темы для проведения следующей встречи.

   

   

Анонси


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...


Богослужіння у день Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2023 року, у день, коли святкується Різдво Пресвятої Богородиці, Троїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які прийшли вшанувати народження Діви Марії, яка стала Матір'ю за тілом Сина Божого. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...