День Святого Духа

13 июня 2022 года, в день Святого Духа, на второй день престольного праздника, в Троицком архиерейском соборе была совершена Божественная литургия, служение которой возглавил благочинный храма протоиерей Александр Кудряшов в сослужении соборного духовенства. За литургией были вознесены сугубые молитвы о прекращении войны. Завершилось торжество крестным ходом вокруг храма и словом пастырской проповеди.

Общую радость храмового дня вместе с общиной собора разделили прихожане храмов г. Сумы.

   

Анонси


ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

4 червня, неділя - Престольне свято Троїцького архієрейського собору. П’ЯТИДЕСЯТНИЦЯ. СОШЕСТЯ СВЯТОГО ДУХА НА АПОСТОЛІВ. ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...Останні новини


День Святого Духа

5 червня 2023 року, у день Святого Духа, на другий день престольного свята, у Троїцькому архієрейському соборі було звершено Божественну літургію, служіння якої очолив благочинний храму протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.
Детальніше...


Архієрейське служіння у день престольного свята Троїцького собору

4 червня 2023 року на свято П'ятидесятниці митрополит Сумський та Охтирський Євлогій очолив церковні урочистості з нагоди престольного свята Троїцького собору: напередодні ввечері звершив всенічне бдіння, а в сам день свята – Божественну літургію. Під час святкової Божественної літургії Владика Євлогій звернувся до богомольців та гостей зі словами проповіді, пояснив богословський зміст святкування П'ятидесятниці.
Детальніше...


Богослужіння у 7-му Неділю після Великодня, пам'ять святих отців I Вселенського собору

28 травня 2023 року у Неділю 7-му після Великодня, коли Православна Церква здійснює пам'ять святих отців I Вселенського собору, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Всенічне бдіння напередодні ввечері та Божественну літургію у неділю очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного духовенства.Після закінчення богослужіння було зачитано звернення Священного Синоду Української Православної Церкви.
Детальніше...