АРХІПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ

МИТРОПОЛИТА СУМСЬКОГО І ОХТИРСЬКОГО ЄВЛОГІЯ

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПОЧАТКОМ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ

ТА ВТОРГНЕННЯ НА СУВЕРЕННУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ

 

Дорогі отці духовні, брати і сестри у Христі,

жителі благословенної Сумщини!

 

Ранок 24 лютого 2022 року став днем справжньої трагедії. Політичне керівництво Росії прийняло рішення про військову атаку суверенної території України. Надходять повідомлення про численні жертви – поранених та вбитих. Постраждали не лише військові об’єкти, але й мирні населені пункти, що не несуть жодної військової загрози. Атака триває, військові дії розгортаються по всій Україні, знищуючи мирне життя.

Сумщина, що є історичним сусідом Росії, сьогодні вранці чи не перша отримала від неї удар сучасних збройних систем. Почався відлік поранених та загиблих. З великим жалем ми змушені констатувати, що на наших очах починається широкомасштабна війна, трагічні наслідки якої важко передбачити.

У цю годину випробувань закликаю усіх до посиленої молитви про мир, про припинення військових дій в Україні, а також за наших співгромадян і земляків, що несуть військову службу, за усіх наших земляків, що потерпають від військових дій, за подолання наслідків цієї трагедії.

Зважаючи на потребу, звертаємось із закликом про надання допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, що виконують свій громадянський та військовий обов’язок, а також особам, що постраждали внаслідок військових дій. Нехай турбота, поєднана із молитвою, стане свідченням нашої християнської любові. Молюсь та покладаю надію на Всесильного Бога, що безумству війни настане кінець. Покров Пресвятої Богородиці нехай захистить благословенну Сумщину!

 

+ Євлогій,

МИТРОПОЛИТ СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ

Анонсы


Молодежный клуб

Дорогие братья и сестры, по благословению митрополита Сумского и Ахтырского Евлогия, 30 июня, в четверг, в 18:30, в Троицком архиерейском Соборе пройдет встреча православной молодёжи. Приглашаем всех желающих разделить тёплое христианское общение со священнослужителями за чашечкой чая.
Подробнее...


Приходское консультирование

В Троицком архиерейском соборе работает служба приходского консультирования. Cвященнику, можно задать вопросы вероучительного или духовно-нравственного характера, получить консультацию, наставление, совет. Также со священнослужителями Троицкого собора можно непосредственно связаться по телефону: +380504074733 - протоиерей Александр Кудряшов, благочинный Троицкого собора +380995092996 - протоиерей Сергий Иваненко-Коленда........................................ +380951513172 - иерей Константин Таптунов..........................................................
Подробнее...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Подробнее...


Детская воскресная школа

В Троицком архиерейском соборе действует воскресная школа для детей. Занятия проходят каждое воскресенье с 10:30 до 11:30.
Подробнее...


"Милосердный самарянин"

В Троицком соборе действует служение «МИЛОСЕРДНЫЙ САМАРЯНИН». Призываем всех неравнодушных внести свою лепту в общее дело любви и милосердия!
Подробнее...Последние новости


Богослужения 2-й Недели по Пятидесятнице

26 июня 2022 года, в день памяти всех святых земли Русской просиявших, в Троицком архиерейском соборе были совершены уставные богослужения. Богослужение возглавил благочинный собора протоиерей Александр Кудряшов в сослужении храмового духовенства.
Подробнее...


Богослужение в Неделю всех святых

19 июня 2022 года, в первое воскресенье после Пятидесятницы, в Троицком архиерейском соборе были совершены уставные богослужения Недели всех святых. Божественную литургию возглавил протоиерей Александр Кудряшов в сослужении клириков собора.
Подробнее...


День Святого Духа

13 июня 2022 года, в день Святого Духа, на второй день престольного праздника, в Троицком архиерейском соборе была совершена Божественная литургия, служение которой возглавил благочинный храма протоиерей Александр Кудряшов.
Подробнее...