ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ

4 грудня 2023 року в Троїцькому архієрейському соборі відбулися урочистості на честь спогаду про введення в Єрусалимський храм Діви Марії. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Завершилося святкування проповіддю та пастирським благословенням.
Детальніше...


Богослужіння 26-ої Неділі після П'ятидесятниці

3 грудня 2023 року, у Неділю 26-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею передсвята Введення у храм Пресвятої Богородиці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.  За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 25-ої Неділі після П'ятидесятниці

26 листопада 2023 року, у Неділю 25-ту після П'ятидесятниці і в день пам'яті святителя Iоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

21 листопада – день особливого вшанування святих ангелів – безтілесних служителів Господніх. Цього дня духовенство та парафіяни Троїцького собору зібралися для святкового богослужіння. Очолив богослужіння благочинний собор протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 24-ої Неділі після П'ятидесятниці

19 листопада 2023 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння Неділі 24-ої після П'ятидесятниці. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Максим Карпенко. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


Архіпастирське богослужіння 23-ої Неділі після П'ятидесятниці

12 листопада 2023 року, в Неділю 23 після П'ятидесятниці, митрополит Сумський і Охтирський Євлогій очолив Божественну літургію в Троїцькому архієрейському соборі Сум у співслужінні благочинних та духовенства єпархіального центру. Під час богослужінь піднесено молитви за українських захисників, за поранених та постраждалих, а також заупокійне поминання загиблих. 
Детальніше...


Богослужіння 22-ої Неділі після П'ятидесятниці

5 листопада 2023 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння Неділі 22-ої після П'ятидесятниці. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 21-ої Неділі після П'ятидесятниці

29 жовтня 2023 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння Неділі 21-ої після П'ятидесятниці. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


Богослужіння 20-ої Неділі після П'ятидесятниці

22 жовтня 2023 року, в Неділю 20-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з днем вшанування чудотворної Сумської Святині - Корсунської Шпилівської ікони Пресвятої Богородиці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору протоієрей Максим Карпенко.
Детальніше...


Молодіжний клуб

15 жовтня, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у Троїцькому архієрейському соборі відбулася зустріч православної молоді. Була розглянута тема пристрасті блуду, її прояви та вплив на людину, а також боротьба з нею. Кожен із присутніх висловив свою думку і поставив питання на тему. Спілкування проходило у затишній та дружній атмосфері. .
Детальніше...


Богослужіння 19-ої Неділі після П'ятидесятниці

15 жовтня 2023 року, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння Неділі 19-ої після П'ятидесятниці. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...


Богослужіння в день Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня 2023 року, у день Покрови Пресвятої Богородиці у Троїцькому архієрейському соборі відбулися святкові богослужіння. Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі, а також заупокійну літію про воїнів.
Детальніше...


Престольне свято в день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова

9 жовтня 2023 року, з благословення митрополита Сумського та Охтирського Євлогія, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння, у день пам'яті апостола та євангеліста Іоанна Богослова. Богослужіння очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліру міста та Троїцького собору.
Детальніше...


Богослужіння 18-ої Неділі після П'ятидесятниці

8 жовтня 2023 року, у Неділю 18-ту після П'ятидесятниці і в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, у Троїцькому архієрейському соборі було здійснено уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 17-ої Неділі після П'ятидесятниці

1 жовтня  2023 року, у Неділю 17-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею після Воздвиження Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Всенічне бдіння очолив священик Максим Карпенко. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі, а також заупокійну літію про наших воїнів.
Детальніше...


ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня православні християни тріумфують всесвітнє Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Святкуючи Христа, заради нас розп'ятого на Хресті, у середу, 27 вересня 2023 року, клір та парафіяни Троїцького собору зібралися до храму на спільну молитву. Богослужіння очолив протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні духовенства собору.
Детальніше...


Богослужіння 16-ої Неділі після П'ятидесятниці

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею перед Воздвиженням Хреста Господнього у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Богослужіння очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.
Детальніше...


Богослужіння у день Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2023 року, у день, коли святкується Різдво Пресвятої Богородиці, Троїцький архієрейський собор знову наповнився парафіянами, які прийшли вшанувати народження Діви Марії, яка стала Матір'ю за тілом Сина Божого. Божественну літургію очолив клірик собору священик Костянтин Таптунов. За богослужінням було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


Богослужіння 15-ої Неділі після П'ятидесятниці

17 вересня 2023 року, у Неділю 15-ту після П'ятидесятниці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Костянтин Таптунов. За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


УСІКНОВІННЯ ЧЕСНОЇ ГЛАВИ СВЯТОГО СЛАВНОГО ПРОРОКА, ПРЕДТЕЧІ І ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО IОАННА

11 вересня 2023 року, у день пам'яті усікновіння глави Іоанна Хрестителя, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.  За літургією було піднесено сугубі молитви про припинення війни.
Детальніше...


Страницы: 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950далее >

Анонси


Парафіяльне консультування

У Троїцькому архієрейському соборі працює служба парафіяльного консультування. Священику, можна поставити питання віровчального чи духовно-морального характеру, отримати консультацію, повчання, пораду. Також із священнослужителями Троїцького собору можна безпосередньо зв'язатися за телефоном:............. +380504074733 - протоієрей Олександр Кудряшов, благочинний Троїцького собора..................................................... +380661516720 – протоієрей Максим Карпенко.................................................. +380951513172 - ієрей Костянтин Таптунов..................................................
Детальніше...


Підтримаємо наш собор!

У часи війни в Україні, коли на період загрози авіаударів та вуличних боїв Троїцький архієрейський собор стає прихистком для багатьох жителів міста, наш храм сам потребує допомоги.
Детальніше...


Дитяча недільна школа

У Троїцькому архієрейському соборі діє недільна школа для дітей. Заняття відбуваються щонеділі з 10:30 до 11:30.
Детальніше...


"Милосердний самарянин"

У Троїцькому соборі діє служіння «МИЛОСЕРДНИЙ САМАРЯНИН». Закликаємо всіх небайдужих зробити свій внесок у спільну справу любові та милосердя!
Детальніше...Останні новини


ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ

4 грудня 2023 року в Троїцькому архієрейському соборі відбулися урочистості на честь спогаду про введення в Єрусалимський храм Діви Марії. У святковий день Божественну літургію очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні соборного кліру. Завершилося святкування проповіддю та пастирським благословенням.
Детальніше...


Богослужіння 26-ої Неділі після П'ятидесятниці

3 грудня 2023 року, у Неділю 26-ту після П'ятидесятниці, що цього року збіглася з Неділею передсвята Введення у храм Пресвятої Богородиці, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Божественну літургію очолив клірик собору  священик Максим Карпенко.  За літургією було піднесено сугубі молитви про мир у нашій державі.
Детальніше...


Богослужіння 25-ої Неділі після П'ятидесятниці

26 листопада 2023 року, у Неділю 25-ту після П'ятидесятниці і в день пам'яті святителя Iоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського, у Троїцькому архієрейському соборі були здійснені уставні богослужіння. Служіння всенічного бдіння та Божественної літургії очолив благочинний собору протоієрей Олександр Кудряшов у співслужінні кліриків храму.
Детальніше...